Odalar

Sky Süit

Sky Süitler otelimizin en özel odalarıdır. İstanbul’u adeta ayaklarınızın altına serer. Bu ayrıcalıklı penthouselarda, şömineden jakuziye, hi-fi ses sisteminden maxi bar'a kadar herşeyi bulabilirsiniz. Ayrıca açık hava teraslarında İstanbul'un eşsiz manzaralarını seyredebilirsiniz.

KEŞFEDİN

Loft Süit

Loft Süit Hem Boğaz hem de Gezi Parkı manzarasına hakimdir. İki kattan oluşan bu süitte, birinci katta oturma odası ve misafir banyosu yer alırken, ikinci katta ebeveyn banyosu, yatak odası ve jakuzi yer alıyor.

KEŞFEDİN

Boğaz Süit

Boğazı en direk kucaklayan bu konsept süitimizde.. İsterseniz yatağınızdan hiç kalkmadan, ister jakuzinizden, isterseniz salonunuzdan veya özel balkonunuzdan İstanbul'un eşsiz manzaralarının tadını çıkartabilirsiniz.

KEŞFEDİN

Bahçe Süit

Otelimizin özel bahçesine açılan kapıları ile Garden Süit en özel odalarımız arasındadır. Dış terası, bahçe mobilyaları ve özel dekorasyonu ile şehrin kalbinde huzuru yeniden keşfedeceksiniz.

KEŞFEDİN

Junior Boğaz Süit

Junior Boğaz Süit hem Boğaz hemde Gezi Parkı manzarasına hakimdir. Cumbalarında uzanıp kahvenizi yudumlarken Boğaz'ı seyredebilir veya Gezi Parkı manzarasına bakarak çalışabilirsiniz.

KEŞFEDİN

Boğaz Delüks Köşe Oda

Duş alırken bile Boğaz'ı seyredebileceğiniz en büyük delüks Boğaz odamızdır. Panoramik camları sayesinde, Cumba Daybed oturma alanından ve yastıklarınızdan Boğaz'ın eşsiz manzaralarının tadını çıkartabilirsiniz.

KEŞFEDİN

Boğaz Delüks Oda

Duş alırken bile Boğaz'ı seyredebileceğiniz, duvardan duvara kesintisiz cam pencereleri olan bu odamızda ayrıca bir Daybed dinlenme koltuğu ve çalışma masası bulunmaktadır. En çok tercih edilen odalarımızdandır.

KEŞFEDİN

Park Delüks Oda

Duş alırken bile Gezi Parkı'nı seyredebileceğiniz Park manzaralı odamızdır. Cumbalarında uzanıp kahvelerinizi yudumlayabilir veya yatağınızdan Gezi Parkı'nın güzel yeşilliklerinin verdiği huzurun keyfini sürebilirisiniz.

KEŞFEDİN

Bahçe Delüks Oda

Duş alırken bile kuş seslerini duyabileceğiniz bahçe manzaralı odamızdır. Otelimizin özel bahçesine açılan kapıları ve balkonları ile şehrin kalbinde huzuru yeniden keşfedebilirsiniz.  

KEŞFEDİN

REZERVASYON YAPIN

DİREKT REZERVASYON

%10'A VARAN İNDİRİM

ETKİNLİK SEÇİNİZ