GENEL BAKIŞ

MİMARİ VE İÇ TASARIM: SİNAN KAFADAR

17 katlı çinko ve titanyum bir cephe, Boğaz’ın üzerinden yükseliyor. Şehri kucaklar gibi nazikçe kavis alan bu bina, 1940’lı ve 1950’li yılların mimari stillerinin üzerinde yapılmış modern bir döngüyü anımsatıyor.  Pencereleri ise Gezi Hotel Bosphorus’un ruhuna göz atmanızı sağlıyor. 56 odanın ve 11 süitin tamamında kullanılan yansıma karşıtı panoramik pencereler Boğaz, Taksim Meydanı, Gezi Parkı ve otelin şehrin kalbine sakladığı yemyeşil bahçelerini kesintisiz izleme keyfi sunuyor.

Gezi Hotel Bosphorus, dışındaki güzelliği içine de taşıyor. Tüm mobilyalarda kullanılan yüksek kaliteli ahşap ve deri sıcak ve samimi bir atmosfer yaratırken, bu algı ünlü ressam Piet Mondrian'ın çağdaş tasarım anlayışı ile ayrı bir görkeme kavuşuyor. Mondrian’ın bir tablosundan esinlenerek dekore edilen oda ve süitlerde gösterişli malzemeler Hollandalı ressam ile özdeşleşen çizgisel formları yumuşatıyor. Sanatçının imzası haline gelen çizgiler, halılardan eğlence sistemlerine varıncaya dek farklı dizayn unsurlarında yeniden şekillenerek odalara bütünlük katıyor.

MADE BY ORİGİNALS

Design hotel bünyesinde yer alan tüm oteller, misafirlerine kişisel, estetik ve kaliteli hizmet vaat ederler. Her otel kendine has mimari yapısı ve kültürel özgünlükleri ile eşsiz ve butik bir misafirperverlik deneyimi sunar.

DİZAYN & FELSEFE

Gezi Hotel Bosphorus, Metex Design grubu mimari Sinan Kafadar tarafından “ Zamansız Tasarım” felsefesi ile hayata geçirilmiştir. Bunun arkasinda yatan en önemli fikir, Gezi Hotel Bosphorus’un günümüz modern çağını; 1940 ve 1950’lerin ların mimarisi ile birlikte yansıtmasıdır.

DESİGN OTELLERDE KONAKLAMA YAPAN MARRİOTT BONVOY™ ÜYELERİ AŞAĞIDAKİ AVANTAJLARA SAHİP OLACAKLARDIR:

  • $ 1 Amerikan dolarına eşdeğer olan 10 puanın uygun görülen otel içi harcamalarında kullanılması
  • Marriott Bonvoy programı ile konaklamalarda puan kazanıp; Silver Elite, Gold Elite, Platinum Elite, Titaninum Elite ve Ambassador Elite olma firsatı.
  • Özel günlerde dahil olmak üzere kazanılan puanlar ile konaklama firsatı.
  • Gold Elite, Platinum Elite, Titanium Elite ve Ambassador Elite misafirler için hoşgeldiniz puanı.
  • Müsaitliğe istinaden, Gold Elite, Platinum Elite, Titanium Elite ve Ambassador Elite üyelerine oda upgrade fırsatı
  • Müsaitliğe istinaden, Silver Elite üyelere öncelikli olarak geç çıkış verilmesi.
  • Müsaitliğe istinaden, Gold Elite üyelere saat 14:00’e kadar geç çıkış verilmesi.
  • Müsaitliğe istinaden, Platinum Elite, Titanium Elite ve Ambassador Elite üyelere saat 16:00’ya kadar geç çıkış verilmesi.

YEŞİL YILDIZLI OTEL

Gezi Hotel Bosphorus, çevreye olan duyarlılığı sayesinde, hava kirliliği ve karbon emisyonu en aza indirgemiştir. Aynı zamanda, etkili geri dönüşüm sistemi ile yetkililerce ödül ve sertifikaya layık görülmüştür.

GERİ DÖNÜŞÜM VE YENİDEN KULLANIM

Gezi Hotel Bosphorus olarak 3R disiplini ile doğamızı koruyoruz. Başından beri gerekli tüm yönetmeliklere uyarak sosyal sorumluluk görevlerini yerine getirmekten mutluluk duyuyoruz.

REZERVASYON YAPIN

DİREKT REZERVASYON

%10'A VARAN İNDİRİM

ETKİNLİK SEÇİNİZ